iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Teslimat Koşulları

Haftaiçi akşam 19:00'a kadar, haftasonu ise 17:00'a kadar vereceğiniz her siparişi aynı gün teslim etmekteyiz. Siparişler verdiğiniz andan itibaren cep telefon numaranız üzerinden bilgilendirilmektesiniz. Ödemeyi kapıda kartla veya nakit olarak yapabilirsiniz. Yoğunluk durumlarında gecikme yaşanabilir. Bu durumda ekibimiz sizi arayıp bilgilendirecektir.

Minimum sipariş tutarı 250₺ olarak belirlenmiştir. Bu ücrete ek olarak 10₺ servis ücreti alınmaktadır. 350₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz servis yapılmaktadır. Kapıda yemek kartları ile ödeme yapılamamaktadır.

Teslimat Bölgeleri: Halıdere, Değirmendere, Gölcük, Yeniköy, Seymen, Başiskele. Bunun yanı sıra şubelerimize daha uzak yerler (Ulaşlı veya İzmit gibi) için de dağıtım yapmaktayız fakat burada belirlenecek olan minimum sipariş ttuarı değişmektedir. Bu bölgeler için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz siparişinizi hazırlarken sizi arayıp teyit edecektir. Alternatif ürün veya talep ettiğiniz farklı bir şey olması durumunda onlara belirtebilirsiniz. Ayrıca sipariş teslim edilirken alışveriş fişini ekibimiz teslim edecektir.

Hata olması durumunda koşulsuz iade yapabilirsiniz.

Taso Market
icon

100%

Müşteri Memnuniyeti

icon

+60

Çalışan

icon

8

Şube

image

Neden Biz?

Memnuniyet

Müşterileri memnuniyeti için hizmetlerimizi geliştirmekteyiz

Bir Marka

25 yıldan uzun süredir bu Kocaeli'de hizmet vermekteyiz

Taze ve Yeni Ürünler

Tazeliğe ve temizliğe en az sizin kadar dikkat ediyoruz

Güvenli Ödeme

Dilerseniz kapıda nakit veya kartla ödeme yapabilirsiniz