iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr
Stokta

Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr

Aynı gün içinde sipariş vermeniz durumunda Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr ürününü kapınıza getiriyoruz! Kapıda kredi kartı veya nakitle ödeme yapabilirsiniz

Sipariş verin, kapıda ödeyin!

63.35 61.95₺

Takip Edin:
Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr

Bilgi

TProductNameM KAVRULMUŞ YER FISTIĞI 180 GR ürününü ister mağazalarımıza gelip reyonlarımızdan satın alabilir ya da Taso Market üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde gün içinde ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz! Ödemeyi de kapıda nakit ya da kartla yapabilirsiniz.

Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 63.35 yerine 61.95! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden Tadım Tuzlu Yer Fıstığı 180 gr gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.