iletisim@tasomarket.com

0262 412 07 36

Menüyü göster
PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT.
Stokta

PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT.

Aynı gün içinde sipariş vermeniz durumunda PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. ürününü kapınıza getiriyoruz! Kapıda kredi kartı veya nakitle ödeme yapabilirsiniz

Sipariş verin, kapıda ödeyin!

13,3 12,5₺

Takip Edin:
PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT.

Bilgi

PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. ürününü ister mağazalarımıza gelip reyonlarımızdan satın alabilir ya da Taso Market üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğinizde gün içinde ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz!Ödemeyi de kapıda nakit ya da kartla yapabilirsiniz.

PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT.

Sipariş Avantajı

Sanal market uygulamamız üzerinden PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. için sipariş verip birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik şartlarda kapınıza kadar ürünleri getiriyoruz. Bununla birlikte sanal market üzerinden PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. sipariş vererek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Sanal marketimize özel 13,3 yerine 12,5! Bugüne kadar binlerce kişinin siparişlerini ücretsiz olarak kapılarına getirdik. Sanal marketimizden sipariş vermeniz için üye olmanıza gerek yok. PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. ürününü sepetinize ekleyin, telefon numaranızı ve adresinizi yazarak siparişinizi tamamlayın! Ödemeyi kapınızada kartla veya nakitle yapabilirsiniz. Komisyon veya servis ücreti almıyoruz.

PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT.

Sanal Market

Web sitemizden veya telefonunuza indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. gibi birçok ürünü arayarak sipariş verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyip üye olmadan ve ödeme yapmadan direkt sipariş geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sunduğu kolaylıklarla marketimize gelmeden PAREX PİŞİRME KAĞIDI 8 MT. gibi tüm ürün ihtiyaçlarınızı kapınıza ücretsiz getirmekteyiz.


Her siparişte sizi kapınıza gelmeden önce arayarak siparişinizi teyit etmekteyiz. Havale ile ödemeyi desteklediğimiz için dileyen herkes yakınlarına bizim aracılığımızla sipariş verebilir.

Ali Dağlı
4 Şubat 2018

Ali Dağlı

Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinmiş, en uygun fiyat ve kaliteyi birlikte bize sunan Taso Market'e teşekkürler.

Yeliz Çelik
5 Ocak 2019

Yeliz Çelik

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.

Nurten Baltürk
2 Mayıs 2019

Nurten Baltürk

Çekilişleri, indirimleri, kampanyaları ve sanal marketi eksik olmasın. Hizmet kalitesi çok güzel.