HALK GÜNÜ İNDİRİMLERİ - 30%'LUK İNDİRİMLERLE!

UYGUN FİYAT - YÜKSEK KALİTE!

HER ZAMAN TAZE! REYONLARIMIZA BEKLERİZ!

ŞUBELERİMİZ

 1. Çarşı Şubesi

  Çarşı Şubesi

  Taso Market Gölcük şubesi, Kocaeli Gölcük halkına hizmet vermeyi, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı amaçlamış çarşı şubedir. Gölcük halkının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız. Bu şubemizde her çarşamba günleri halk günüdür. Yönetim olarak Gölcük halkımızın ihtiyaçlarının farkındayız ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Halkla olan etkileşimlerimiz, onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için gerekli olan çözümü sunmayı hedefler. İndirimlerimiz, ürünlerin kalite standartları, reyonlarımızdaki çeşitler, çalışanlarımızla olan iletişim gibi iç faktörlerin geliştirilmesi için sizlerle olan iletişimimizi göz önüne alıyoruz ve bunlara odaklı çalışıyoruz. Tüm bunların neticesinde müşterilerimize yönelik yenilikler sunuyoruz ve varolduğumuz süre boyunca müşteri odaklı çalışmaya, en kalitesini en uygun fiyatla sunmaya devam edeceğiz.

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: Gölcük, Çarşı

 2. Şirinköy Şubesi

  Şirinköy Şubesi

  Taso Market Şirinköy şubesi, Kocaeli Gölcük'te Şirinköy halkına hizmet vermeyi, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı amaçlamış çarşı şubedir. Şirinköy halkının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız. Bu şubemizde her cumartesi günleri halk günüdür. Yönetim olarak Şirinköy halkımızın ihtiyaçlarının farkındayız ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Halkla olan etkileşimlerimiz, onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için gerekli olan çözümü sunmayı hedefler. İndirimlerimiz, ürünlerin kalite standartları, reyonlarımızdaki çeşitler, çalışanlarımızla olan iletişim gibi iç faktörlerin geliştirilmesi için sizlerle olan iletişimimizi göz önüne alıyoruz ve bunlara odaklı çalışıyoruz. Tüm bunların neticesinde müşterilerimize yönelik yenilikler sunuyoruz ve varolduğumuz süre boyunca müşteri odaklı çalışmaya, en kalitesini en uygun fiyatla sunmaya devam edeceğiz.

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: Şirinköy, Gölcük, Kocaeli

 3. İpekyolu Şubesi

  İpekyolu Şubesi

  Taso Market İpekyolu şubesi, Kocaeli Gölcük'te İpekyolu halkına hizmet vermeyi, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı amaçlamış çarşı şubedir. İpekyolu halkının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız. Bu şubemizde her cuma günleri halk günüdür. Yönetim olarak İpekyolu halkımızın ihtiyaçlarının farkındayız ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Halkla olan etkileşimlerimiz, onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için gerekli olan çözümü sunmayı hedefler. İndirimlerimiz, ürünlerin kalite standartları, reyonlarımızdaki çeşitler, çalışanlarımızla olan iletişim gibi iç faktörlerin geliştirilmesi için sizlerle olan iletişimimizi göz önüne alıyoruz ve bunlara odaklı çalışıyoruz. Tüm bunların neticesinde müşterilerimize yönelik yenilikler sunuyoruz ve varolduğumuz süre boyunca müşteri odaklı çalışmaya, en kalitesini en uygun fiyatla sunmaya devam edeceğiz.

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: İpekyolu Mah. Gölcük, Kocaeli

 4. Kavaklı Şubesi

  Kavaklı Şubesi

  Taso Market Kavaklı şubesi, Kocaeli Gölcük'te Kavaklı halkına hizmet vermeyi, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı amaçlamış çarşı şubedir. Kavaklı halkının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız. Bu şubemizde her çarşamba günleri halk günüdür. Yönetim olarak Kavaklı halkımızın ihtiyaçlarının farkındayız ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Halkla olan etkileşimlerimiz, onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için gerekli olan çözümü sunmayı hedefler. İndirimlerimiz, ürünlerin kalite standartları, reyonlarımızdaki çeşitler, çalışanlarımızla olan iletişim gibi iç faktörlerin geliştirilmesi için sizlerle olan iletişimimizi göz önüne alıyoruz ve bunlara odaklı çalışıyoruz. Tüm bunların neticesinde müşterilerimize yönelik yenilikler sunuyoruz ve varolduğumuz süre boyunca müşteri odaklı çalışmaya, en kalitesini en uygun fiyatla sunmaya devam edeceğiz. Değerli Kavaklı halkı için hep aynı yerimizdeyiz, tüm halkımızı marketimize bekleriz!

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: Ali Uçar Caddesi, No: 4, Kavaklı, Gölcük, Kocaeli

 5. Çiftlik Şubesi

  Çiftlik Şubesi

  Taso Market Çiftlik şubesi, Kocaeli Gölcük'te Çiftlik halkına hizmet vermeyi, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı amaçlamış çarşı şubedir. Çiftlik halkının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız. Bu şubemizde her çarşamba günleri halk günüdür. Yönetim olarak Çiftlik halkımızın ihtiyaçlarının farkındayız ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Halkla olan etkileşimlerimiz, onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için gerekli olan çözümü sunmayı hedefler.

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: E-5 Karayolu Üzeri, Çiftlik, Gölcük

 6. Toptan Satış Depo

  Toptan Satış Depo

  Taso Market Merkez Depo, marketlerimize tedarik ettiğimiz ürünlerin bulunduğu yerdir. Buradan toptan satış yapmaktayız.

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: -

 7. İhsaniye Şubesi

  İhsaniye Şubesi

  Taso Market İhsaniye şubesi, Kocaeli Gölcük'te İhsaniye ve Çiftlik mahallesinde ikame eden insanlara hizmet vermeyi, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı amaçlamış şubemizdir. Bu mahallelerde bulunan halkın ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız. Bu şubemizde her çarşamba günleri halk günüdür. Yönetim olarak İhsaniye halkımızın ihtiyaçlarının farkındayız ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Halkla olan etkileşimlerimiz, onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için gerekli olan çözümü sunmayı hedefler.

  Telefon: 262 412 07 36


  Adres: Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. A Blok, No: 46